Southeast Schools name First Quarter Honor Roll


Southeast Junior High

Gold Honor Roll

Eighth Grade

Sydney Rose Anderson, Zoe Mae Boyden, Kealy Elizabeth Carson, Kyler Jason Clark, Shelby Lynn Ekwall, Lucas Ervin Gara, Brenna Nicole Herring, Cooper Lane Larkin, Dawson Jacob Mullock, Siena Carmella Schreiner and Austin Anthony Short.

Seventh Grade

Kodie Lois Andersen, Harper Leigh Boche, Baylie Paige Booth, Madison Rene Boyden, Kaleb Ryan Brothwell, Travis Cline, Sasha Eileen Haines, Zach S. Jurek, Kylee Anne Llewellyn, Sydney Knudsen-Nicole Moeller, Kailey Rae Porter, Mason Cade Sorensen and Tylar Jean Stoddard.

Silver Honor Roll

Eighth Grade

Kurtis Paul Wyatt Campbell, Brendan Slade Hopkins and Terra Lyn Sanders.

Seventh Grade

Jackson L. Baker, Matthew Stephen Chapman, Sadie Lee Cross, Wyatt E. Gladson, Tommy Kendall Mulkey, RaeLynne Marie Pittman, Coy Randall Wilson and Lance Louis York.

Southeast High School

Gold Honor Roll

Seniors

Hailey Anne Anderson, Timothy J. Becker, Kylie Jean Carson, Jared Alan Clapper, Dylan Cline, Candee Layne Coxbill, Conagher Zeb Heggem, Cade Patrick Herring, Breann Baylee Ho rt, Macie Jane Murphy, Breann T. Pauls, Sheridan Alyse Pragnell, Anthony M. Ramirez, Brandon Johnathon Rein, Katie Marie Richardson, Molly LouElla Ross, Kaci Lynn Schmick, Ellie Anne Schmitt, Bridger David Stoddard and Brady Lane Tosh.

Juniors

Destiny Dawn Beaman, Tate Rex-Paul Carson, Jacob Noel Chapman, Kadra Marie Clark, Megan Cline, Morgan Kate Ekwall, Kendall Christine Haas, David James Homer, Chloe Marie Leonhardt, Gregory James Logsdon, Mercy Janeen McAndrew, Sage Kobi Schreiner and Ashley Ann Tosh.

Sophomores

Hayden Wyatt Anderson, Jordan Michelle Beaman, Dharbey Daniel Beightol, Danielle Elizabeth Clapper, Joshua Thomas Clayton, Rebecca Lynn Foos, Brant John Fullmer, Theona Alexis Haines, Jadyn Cahterine Hall, Bodie Russell Herring, Joycelynn May Hottell, Carly Afton Keller, Dawson Lee Reichert, Reece Jordan Robertson and Hattie Elizabeth Waltermire.

Freshmen

Elise Michelle Coupe, Bree Laree Coxbill, Grace Lynn Desmond, Jakob William Llewellyn, Grant Joseph Logsdon, Sophia Rose McAndrew, Caleb Matthew Sauer, Marjie Patrice Schmitt and Jordan Marie Stoddard. 

Silver Honor Roll

Seniors

Miyaca Lake Beaman, Gareth Zander Haines, Kelci Ann Lovercheck, Brooke Ann Peterson, Mick Steven Steinhausen and Kaylee Daniell Wilson.

Juniors

Drewcilla Irene Blunsom, Kaden Beau Brothwell, Luke Charles Haas, Kyra Jae McGuire, Alexzander J. Ramirez and Patrick Lee Swank.

Sophomores 

Sawyer Lane Anderson, Brock Riley Blevins, Jesse Lynn Garson, Harrison Joss Hall, Hunter Sean Howe, Durward Eugene Randall, Elizabeth TR Redmond, Emma Rose Short and Ethan J. Steinhausen.

Freshmen

William Mason Baker, Ryan Joseph Clapper, Cord William Herring, Natalie Rose Johnson, Kirk Cody Kay-Milliken, Myron Reno Mulkey and Grace Wilson Steinbock.

Advertisement


Video News
More In Community